|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Transport Package: | 10PCS/CTN |
| Specification: | 42*20.5*9cm |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Name | Multi Catch Rat Trap with Clear Window |
| Item No. | NRTM004 |
| Material | Metal |
| Surface Treatment | Zinc coated |
| Product Size | 26.5*18*5cm |
| Entrance Size | 6*6.5cm |
| Packing | 20pcs/ctn |
| Carton Size | 45*45*50cm |