|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Barriers Type: | Trap |
| Effectiveness: | Long-term |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Item No.: | Size(cm) | Approximate weight(g) | Inner Packing | Out Packing | Main Target |
| TM001-1 | 11.5*6 | 44.88 | 12pcs/bag | 5760pcs/ctn | Mouse |
| TM001-2 | 15*8 | 86.58 | 2 pcs/bag | 240 pcs/ctn | Rat&Mouse |
| TM001-3 | 16*8.5 | 92.39 | 2 pcs/bag | 240 pcs/ctn | Rat&Mouse |
| TM001Z-1 | 11.5*6 | 46.45 | 12 pcs/bag | 5760 pcs/ctn | Mouse |
| TM001Z-2 | 15*8 | 90.13 | 2 pcs/bag | 240 pcs/ctn | Rat&Mouse |
| TM001Z-3 | 16*8.5 | 104.75 | 2 pcs/bag | 240 pcs/ctn | Rat&Mouse |
| Product Name | Iron Mouse Trap |
| Item No. | NRTM001-1 |
| Material | Iron |
| Product Size | 11.5*6cm |
| Packing | 12pcs/bag;480bags/ctn |
| Carton Size | 47*38*27cm |
| N/GW | 21/22 kg |