|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Barriers Type: | Glue Trap |
| Effectiveness: | Immediate |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Name | Fly trap glue roll |
| Item No. | NRTG019 |
| Material | High quality strong glue |
| Open Size | 25cm*10m/7m/4m |
| Packing | 1pc/box;48boxes/ctn |
| Carton Size | 53*40*29cm |
| G.W. | 15kg |