|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Advantage: | Sustainable |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Item No. | TM009-1 | TM009-2 | TM009-3 |
| Size | 10.5*10.5*24cm | 14*14*30cm | 17.2*17.2*39cm |
| Product Name | Foldable mouse trap cage |
| Item No. | NRTM009-1 |
| Material | Painted wire mesh |
| Product Size | 10.5*10.5*24cm |
| Wire Diameter | 1.0mm |
| Product Weight | 314.62g |
| Packing | 100pcs/ctn |
| Carton Size | 58*31*52cm |
| Target Pest |
Rat and mouse or other animals with similar size |


