|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Product: | Electric Shock Mosquito-killing Lamp |
| Pest Type: | Mosquitoes |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product name | Mosquito Killer Lamp |
| Item No. | NRML002 |
| Size | 26*11cm |
| Voltage | 110V/220v |
| Power | 3w |
| Applicable area | 20 Square Meter |
| Packing | 30pcs/ctn |
| Carton Size | 54.5*33.5*40 cm ;12kg |