Metal Mouse Rat Snap Trap Zinc Plated OEM Factory Manufacturer
|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
Product Details
| Customization: | Available |
|---|---|
| Pest Type: | Mice |
| Type: | Trap |
Gold Member Since 2017
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Address
No. 273, Middle Area, Xiaxierli, Haichang Street, Haining, Jiaxing, Zhejiang, China
International Commercial Terms(Incoterms)
FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDP, DAP, CIP, CPT, FCA, EXW, Others
Terms of Payment
LC, T/T, D/P, PayPal, Western Union, Small-amount payment, Money Gram
Find Similar Products
Basic Info.
- Model NO.
- NRTM001
- Rechargeable
- Non-Rechargeable
- Feature
- Eco-Friendly, Disposable
- Physical Form
- Solid
- Transport Package
- 12PCS/Bag; 480bags/CTN
- Specification
- 11.5*6cm
- Trademark
- OEM
- Origin
- China
- Production Capacity
- 50000PCS Per Month
Product Description
| Item No.: | Size(cm) | Approximate weight(g) | Inner Packing | Out Packing | Main Target |
| TM001-1 | 11.5*6 | 44.88 | 12pcs/bag | 5760pcs/ctn | Mouse |
| TM001-2 | 15*8 | 86.58 | 2 pcs/bag | 240 pcs/ctn | Rat&Mouse |
| TM001-3 | 16*8.5 | 92.39 | 2 pcs/bag | 240 pcs/ctn | Rat&Mouse |
| TM001Z-1 | 11.5*6 | 46.45 | 12 pcs/bag | 5760 pcs/ctn | Mouse |
| TM001Z-2 | 15*8 | 90.13 | 2 pcs/bag | 240 pcs/ctn | Rat&Mouse |
| TM001Z-3 | 16*8.5 | 104.75 | 2 pcs/bag | 240 pcs/ctn | Rat&Mouse |
Metal Mouse Trap---NRTM001-1
| Product Name | Iron Mouse Trap |
| Item No. | NRTM001-1 |
| Material | Iron |
| Product Size | 11.5*6cm |
| Packing | 12pcs/bag;480bags/ctn |
| Carton Size | 47*38*27cm |
| N/GW | 21/22 kg |
Send your message to this supplier
People who viewed this also viewed
Product Groups
More
Find Similar Products By Category
- Supplier Homepage
- Products
- Mouse Traps
- Metal Mouse Traps
- Metal Mouse Rat Snap Trap Zinc Plated OEM Factory Manufacturer
Related Categories
Hot Searches
More