|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Pest Type: | Mosquitoes |
| Pest Control Type: | Traps |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Item No. | HGFL025 |
| Material | ABS |
| Size | 47*23.4*12.7cm |
| Power | 15W |
| Applicable Area | 50 Square Meters |
| Power Source | Electricity |
| Weight | 1.3kg |
| Certificate | CE Rohs |

Product Principle: