|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Barriers Type: | Bait Station |
| Effectiveness: | Long-term |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Name | Cockroach Catcher Cockroach Trap Box |
| Item No. | NRCR006 |
| Material | Plastic |
| Product Size | 14*14*4.5cm |
| Product Weight | 119.40g |
| Packing | 90pcs/ctn |
| Carton Size | 71.5*48*30cm |



